Koszyk

Produktów: 0
Wartość: 0,00 zł
booki24.pl » E-booki » Listy » Listy starego anioła do młodego
Listy starego anioła do młodego - e-book

Listy starego anioła do młodego

E-book

Janusz Pyda

W Drodze

PDFEPUBMOBI

Pobranie pliku z zabezpieczeniem watermark

15,56 zł
17,00 zł8% taniej
Wysyłamy natychmiastProdukt cyfrowy do pobrania

Format:

Książka Janusza Pydy OP – podobna w formie i bliska pod względem treści Listom starego diabła… C.S. Lewisa – pozwala w sposób swobodny i przystępny, ze swadą, ironią i poczuciem humoru poruszyć wiele ważnych dla współczesnego człowieka i chrześcijanina tematów. Stary anioł pisze m.in. o egoizmie, autorytetach, duchowości i psychologii, o hipokryzji, młodości i podejmowaniu decyzji, o spowiedniku, ryzyku wiary i odpowiedzialności. Jest to książka niebanalna i dostępna dla wszystkich!

Mój drogi Kasjelu, z całym szacunkiem dla Twojego podopiecznego, ale jako nieodrodny przedstawiciel swojej płci jest on z natury egoistą i hipochondrykiem znacznie większym niż jego żona. Mężczyźni kuszeni są jednak do tego, aby stać się doskonałymi kobietami. Dbają o swój wygląd w takim wymiarze, w jakim kobieta dbać powinna, i rozwijają w sobie takie cechy, które są piękne i wspaniałe, ale jednak nie do nich należą. W ten sposób nasi męscy podopieczni stają się niezwykle wrażliwymi i wypielęgnowanymi narcyzami. (fragment książki)

Janusz Pyda – dominikanin, urodzony w 1980 roku, absolwent filozofii UJ i teologii PAT, sekretarz dominikańskiego Kolegium Filozoficzno-Teologicznego, prowadzi zajęcia z logiki i teologii dogmatycznej. Publikował w „Teofilu”, „Znaku”, „Christianitas” i „Teologii Politycznej”. Mieszka w Krakowie.

znak wodny, Adobe DRM

polski

978-83-7033-849-7

Nie

Podziel się na: Udostępnij na Facebook Facebook Udostępnij na Twitter Twitter Udostępnij na Blip Blip