Koszyk

Produktów: 0
Wartość: 0,00 zł
booki24.pl » E-booki » Ludzie przeciwko ludziom
Ludzie przeciwko ludziom - e-book

Ludzie przeciwko ludziom

E-book

Jacek Santorski

JS and Co Dom Wydawniczy

EPUBMOBI

Pobranie pliku z zabezpieczeniem watermark

22,64 zł
24,90 zł9% taniej
Wysyłamy natychmiastProdukt cyfrowy do pobrania

Format:

Źle się ma nasz kraj - pisał zmarły niedawno brytyjski publicysta - Sposób w jaki żyjemy ma w sobie coś głęboko niewłaściwego. W świecie rynku, posiadania, ekonomicznego rachunku zysków i strat, gubimy idee wspólnego dobra, sprawiedliwości, społecznej harmonii. Do Polski przenikają wszystkie bolączki kapitalizmu, wraz z jego dobrodziejstwami. Dodajemy do tego swoje narodowe podziały i paranoje, podkręcane przez populistycznych polityków, tabloidalne media, hipokryzje i zakłamanie w szkole, kościele, nawet w rodzinie. Grozi nam zatracenie w programach pierwotnej hordy - "swój dobry - obcy zły". Zgadzasz sie na to?


Całe życie poszukuję "dobrych praktyk" i wskazówek j a k d o b r z e ż y c, świadomie, radośnie i godnie, jak nie dać się zwariować nieufności, agresji, przemocy i zwyklej głupocie, prostactwu czy ignorancji.
Musimy zacząć od siebie, odkryć ograniczenia i prymitywną stronę natury tkwiącą w każdym z nas - po to, aby objąć ją uwaga i zamiast ją żywic, kreować dobro. To jest możliwe, przynajmniej w Twoim życiu! O tym jest ta książka. I o tym, jak zmieniać świat na lepszy. Wspólnie damy rade!

znak wodny

polski

182

978-83-937116-3-5

Nie

Nie

Podziel się na: Udostępnij na Facebook Facebook Udostępnij na Twitter Twitter Udostępnij na Blip Blip