Koszyk

Produktów: 0
Wartość: 0,00 zł
booki24.pl » E-booki » Kryminał » Okularnik
Okularnik - e-book

Okularnik

E-book

Katarzyna Bonda

Muza

MOBIEPUB

Pobranie pliku z zabezpieczeniem watermark

32,52 zł
35,90 zł9% taniej
Wysyłamy natychmiastProdukt cyfrowy do pobrania

Format:

Okularnik jest kontynuacją bestsellerowego "Pochłaniacza" z Saszą Załuską w roli głównej. Tom drugi z serii "Cztery Żywioły" Katarzyna Bonda.

Nie ma ciała, nie ma zbrodni. Tak przynajmniej może wydawać się każdemu, kto otarł się choćby w najmniejszym stopniu o policyjną pracę, do której zamierza w końcu powrócić Sasza Załuska. Jeszcze tylko do końca uporządkuje swoje osobiste sprawy, rozprawi się na zawsze z przeszłością i znów stanie się profilerką.

Podczas krótkiego urlopu w podlaskiej Hajnówce bierze udział w tradycyjnym białoruskim weselu. To właśnie tam dochodzi do uprowadzenia panny młodej, która, jak potem się okazuje, nie jest pierwszą zaginioną kobietą. W okolicznych lasach wciąż znajdowane są ludzkie szczątki i wydawałoby się, że nic nie łączy tych spraw. Nic, poza okularnikiem - starym mercedesem, który zawsze pojawia się w pobliżu.

W tym samym czasie na jaw wychodzi mroczna przeszłość mieszkańców podlaskiej wsi, a straszne tajemnice sięgają jeszcze czasów II wojny światowej.

Co tak naprawdę sprawiło, że sielski urlop zamienił się w powikłane śledztwo z masą krwawych wątków, które wcale nie są ze sobą spójne?

znak wodny

polski

978-83-7758-981-6

Nie

Nie

Podziel się na: Udostępnij na Facebook Facebook Udostępnij na Twitter Twitter Udostępnij na Blip Blip